Radosť z maličkostí

Každý z nás bol dieťaťom a v každom z nás je dieťa aj dnes, záleží len na tom, ako veľmi mu dovolíme prejaviť sa. Snívať, tešiť sa a robiť si navzájom radosť je dovolené v každom veku. MELLOW tvorí originálny dizajn a veci, ktoré Vás prenesú do sveta snov a fantázie a budú Vám robiť radosť pri tých najbežnejších činnostiach. V našej vlastnej tvorbe dbáme na lokálny pôvod, originalitu, etickú a udržateľnú výrobu a spolu s našimi partnermi vám prinášame produkty s vyššou pridanou hodnotou, ktoré vám urobia radosť pri ich používaní.

Vyrábame na Slovensku

Lokálna výroba je našou charakteristikou. Je to zásada, ktorú si ctíme od vzniku našej značky a pevne sa jej držíme. Lokálna výroba má pre nás veľký význam, keďže chceme rozvíjať hlavne prostredie a spoločnosť, v ktorej žijeme. Preto sme sa hneď na začiatku rozhodli vyrábať na Slovensku a pod vlastnou kontrolou vo vlastnej dielni. Všetky prostriedky, ktoré získavame z predaja našich výrobkov tak zostávajú na Slovensku vo forme miezd pre našich šikovných zamestnancov a spoľahlivých dodávateľov. Materiály nakupujeme od dodávateľov z okolitých krajín alebo z krajín EÚ.

Udržateľnosť

Zdroje, ktoré nám poskytuje naša planéta nie sú všetky nevyčerpateľné a naša generácia sa musí vážne zaoberať používaním udržateľných a obnoviteľných zdrojov, aby sme zachovali tie vyčerpateľné. Každý z nás by mal k riešeniu týchto problémov prispieť svojou malou časťou a preto sa aj my v Mellow snažíme v čo najväčšej miere o udržateľnosť našich výrobných procesov, využívať prírodné materiály, pokiaľ je to možné využívať mistne dostupné zdroje, vytvárať našim zamestnancom príjemné a korektné pracovné podmienky.

Ekológia

Pri vzniku našej značky sme sa vážne zaoberali ekologickým prístupom a veľmi nám záležalo na tom, aby naša výroba nezanechávala negatívne stopy na životnom prostredí, v ktorom žijeme. Preto sa neustále snažíme o vylepšovanie totoho prístupu a neustále hľadáme možnosti, ako čo najmenej zaťažovať životné prostredie našou činnosťou. Snažíme s avyužívať udržateľné materiály, recyklovať materiály v čo najväčšej miere a tak dať našim zákazníkom istotu, že kúpou našich výrobkou nezaťažujú prostrediev zbytočnej miere.

Každý z nás má v sebe kúsok dieťaťa

We're all young together

Dizajn, príbehy a sny máme v krvi a robíme veci, ktoré Vám urobia radosť pri ich každodennom použití. Myslíme si, že aj taká bežná vec ako je vankúš, alebo prikrývka, môžu okrem ich úžitku, priniesť aj radosť z ich použitia. V každom z nás je dieťa a to v akomkoľvek veku. Každý z nás si určite spomenie na svoje detstvo, kedy mal svojich obľúbených hrdinov, alebo obľúbené postavy a robili mu radosť. Túto radosť Vám chceme znova priniesť znova.

×